Etiket arşivi: msn oturum aç


Msn Yenilendi

İnternet kullanımına uzun süre önce başlamış olanların sıkça kullandığı msn programı microsoftun kapatmasıyla beraber tarihe karıştı. Ancak microsoft msn deki online sohbeti skype ile devam ettirmekte.

Msn web sitesiyle hizmetine devam etmektedir. Sizlerde microsoftun, msn web sitesi aracılığıyla çeşitli uygulamalardan yararlanabilirsiniz.

Şuanda msn web sitesiyle ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz ne popüler uygulamalar ; Office , OneNote , One Drive, Haritalar

Bu uygulamalara Buraya tıklayarak web sitesindeki butonlarla kolayca ulaşabilirsiniz.

Sitemizde uygulamalar hakkında daha çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hotmail Oturum Aç , Msn Hotmail Outlook Kaydol

Kısa zaman önce Msn kaydol ibaresinin kalkması herkesi şaşırtmıştı. Artık Msnnin kullanılamayacağı Microsoft tarafından bildirildi. Açtığınız mail adreslerini sadece mail için kullanabileceksiniz.

Microsoft hotmail oturum açma konusunda da önemli bir adım attı. Hotmaili arka plana atarak mail için Outlook öneriyor. Tabi ki siz isterseniz mailinizin adını yine hotmail olarak kullanabilirsiniz.

Uzun yıllar Hotmail.Com adresine girdiğimizde karşımıza çıkan hotmail oturum açma paneli yerine Outlook paneli geliyor ancak eski hotmail mail hesabınızla da giriş yapabileceğiniz adresleri size vereceğiz.

Önceden Msn açmak için aldığınız mailleri şuan sadece mail servisi olarak kullanabildiğiniz gibi verilen kota kadar dosya saklamada yapabilirsiniz. Fakat eski msn adreslerinizin yerine microsftun satın aldığı Skype programını da msn programı gibi kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki adımları takip ederek hotmail kaydolma ve daha sonra ise hotmail açma işlemini öğreneceksiniz.

Outlook Hesabı Nasıl Açarım – ( Kaydolma )?

1. Adım: Öncelikle Buraya tıklayarak Outlook kaydolma sayfasına giriş yapacaksınız.

html1 159x300 Hotmail Oturum Aç , Msn Hotmail Outlook Kaydol

 

2. Adım: Siteye giriş yaptıkdan sonra karşınıza yukarıda eklediğimiz gibi bir sayfa çıkacak.

Burada bulunan İsim Soy isim, Doğum tarihi , Outlook kullanıcı adı, Kullanmak istediğiniz Şifreniz ( En az 8 haneli olmalı ), Güvenlik için başka bir mail adresiniz , (Telefonunuzu vermek istemiyorsanız Güvenlik sorusu seçin kısmı), 5 haneli posta kutunuz ve son olarakda en altdaki güvenlik harflerini doğru doğru girdikten sonra kabul ediyorum diyerek Outlooka Kayıt olabilirsiniz.

Hotmail Hesabı Nasıl Açabilirim –  ( Kaydolma ) ?

Hotmail Oturumu açmak için öncelikle hotmail kaydolmanız gerekmektedir. Eğer daha önce açtığınız bir hotmail adresiniz yok ise adımları takip edin.

1. Adım: Hotmail hesabı açmak , kaydolmak için ilk olarak buraya tıklayın.

2. Adım: Siteye girdikten sonra outlook hesap açıp kaydolmadaki adımı izleyeceksiniz. mailinizin sonu @hotmail.com olmasını istediğiniz için tek yapmanız gereken farklı şey ; htmil2 300x157 Hotmail Oturum Aç , Msn Hotmail Outlook Kaydol

resimde gördüğünüz alandaki outlook kısmına tıklayarak altdaki hotmail kutusunu seçmek.

Hotmail Kaydoldum, Hotmail Oturum Açma Nasıl olacak ? 

Hotmail veya outlook hesabınız yoksa bile artık söylediğimiz şekilde bir mail hesabı açabileceksiniz (hotmail kaydolmuş farz ediyorum) kendinize.

1. Adım: Buraya tıklayarak giriş paneline giriniz.

hotmailoturumackaydol 300x230 Hotmail Oturum Aç , Msn Hotmail Outlook Kaydol

 

2. Adım: giriş yaptığınızda karşınıza bu şekilde bir ekran çıkacak. Üst kısma hotmail veya outlook adresinizi yazacaksınız ( hesabiniz@hotmail.com veya hesabiniz@outlook.com ) alt kısma ise kaydolurken kullandığınız şifrenizi yazacaksınız ardından oturum aç yazan mavi kısma tıklayın.

Artık Hotmail oturum açtınız. güle güle kullanın